موسسه آینده مغز

مؤسسه آینده مغز (به شماره ثبت ۴۴۰۹۴) با برند عصب-فناوری نوروسافاری (به شماره ثبت ۲۹۷۳۵۶ مرکز مالکیت معنوی کشور) به عنوان یک موسسه دانش بنیان نوع یک، در زمینه آموزش دانش مغز و علوم اعصاب، تکنولوژی‌های نوین علوم اعصاب در سطح ملی نقش مهمی ایفا می‌کند. نوروسافاری در زمینه تحقیقات پایه و توسعه متوازن و همچنین تأمین نیازهای اساسی علاقه‌مندان، پژوهشگران و اساتید پیشروست.

ما در این موسسه از آموزش پایه ای ترین مباحث تا تجهیز آزمایشگاه و تا چاپ نتایج تحقیقات شما در ژورنالهای معتبر همراه شما هستیم.

شهرت نوروسافاری به سبب روابط نیکو و صادقانه‌ای است که با مردم ایجاد کرده است. ما به اصول اخلاقی پایبند هستیم و به مردم اهمیت می‌دهیم. تیم‌های کاری ما در حالی که برای یکدیگر احترام متقابل قائل هستند در جوی آکنده از انگیزه، دوستی و صمیمیت کار می‌کنند. از نظر اجتماعی ما احساس مسئولیت می‌کنیم و برای بهبود وضع جامعه از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنیم.

از آن جهت ما نخستین انتخاب هستیم که توانسته‌ایم خدماتی با بهترین کیفیت و نیز عملکردی عالی ارائه نمائیم. ما همواره آماده ارائه خدمت به مردم هستیم و از این خدمت به خود می‌بالیم. در نوآوری و ارائه راه‌های جدید همواره پیشگام بوده‌ایم. درصدد راه‌های جدید هستیم تا بتوانیم با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، مرزهای بالقوه دانش بشری را توسعه و گسترش دهیم و قدمهای موثری در توسعه علوم و فناوری در میهن عزیزمان برداریم.

ما به دنبال آنیم که در ایران و سراسر جهان با استفاده از دانش و روش‌های علمی، زندگی بهتر، طولانی‌تر، سالم‌تر و پربارتر و لذتبخش‌تر برای مردم فراهم آوریم.

مغز تخصص ماست،

با نوروسافاری، به آینده مغز سفر کنید.