اولین دوره رویداد تاک مستر ایران

 Talk Master

تاک مَستر | اصول و فنون سخنرانی علمی!

اولین دوره ی رویداد «تاک مَستر»، با حضور اساتید صاحب سبک و بنام حوزه ی سخنرانی و سخنوری، روز چهارشنبه (مرحله ی نیمه نهایی) مورخ ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۵  و پنجشنبه (مرحله ی نهایی) مورخ ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۵، در مرکز بین المللی همایش های رازی، برگزار خواهد شد.

     رویداد Talk Master در حالت کلی، رویدادی تجربی – آموزشی است که هدف آن برگزاری رویدادهای مختلف، برای ارتقای سطح «سخنرانی علمی» در کشور است. هر سال موضوعی به عنوان تِم اصلی این رویداد انتخاب خواهد شد. امسال، به یمن، مصادف شدن اولین دوره ی این رویداد با پنجمین کنگره ی نوروساینس پایه و بالینی (www.BCNC.ir)، تِم اصلی این این رویداد، موضوع های مرتبط با «نوروساینس»، «مغز و سیستم عصبی و هوش مصنوعی»، «بیماری های مغزی، روانی» خواهد بود.

در حالت کلی، این رویداد در سه مرحله ی مختلف، برگزار می شود:

در مرحله ی اول، افراد در قالب یک فیلم ۴ الی ۵ دقیقه‌ای به ایراد سخنرانی با موضوع های مرتبط با «نوروساینس»، «مغز و سیستم عصبی»، «بیماری های مغزی، روانی» و هر آنچه که به این موارد مربوط باشد می پردازند و آن را در سایت آپارات آپلود می کنند. در این مرحله، شرکت کنندگان، توصیه هایی جهت بهتر شدن سخنرانی، از طرف داوران و مربیان ما، دریافت می کنند.

در مرحله ی دوم، افراد بعد از شرکت در پیش رویداد (کارگاه آموزشی) که روز شنبه، ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار می شود، روز چهارشنبه (از ساعت ۱۳:۳۰)، ۱۷ آذرماه ۱۳۹۵ به مدت ۸ الی ۱۰ دقیقه و در حضور داوران و اساتید، به ایراد سخنرانی پرداخته و از این میان ۴ نفر برتر به مرحله ی پایانی راه پیدا می‌کنند.

در مرحله ی سوم یا مرحله ی پایانی، که روز پنجشنبه (ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰)، ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۵ در سالن ۱۰۰۰ نفره ی مرکز همایش های بین المللی رازی در حضور داوران صاحب نام سخنرانی و سخنوری و اساتید بنام نوروساینس برگزار خواهد شد، ۴ نفر برگزیده شده، به رقابت می پردازند و در نهایت یک نفر به عنوان سخنران برتر معرفی خواهد شد. در این مرحله افراد با بخش هایی روبرو می شوند که از قبل انتظارش را نخواهند داشت!

لینک وبسایت:

https://goo.gl/KFm31P

 
 
photo_2016-12-03_04-36-54
photo_2016-12-03_04-36-44
photo_2016-12-03_04-35-45
photo_2016-12-03_04-34-54