درباره ی ما

موسسه آینده مغز (به شماره ثبت ۴۴۰۹۴) با برند عصب_فناوری نوروسافاری (به شماره ثبت ۲۹۷۳۵۶ مرکز مالکیت معنوی کشور)، در زمینه‌ی آموزش دانش مغز، علوم اعصاب و تکنولوژی‌های نوین علوم اعصاب در سطح ملی نقش مهمی ایفا می‌کند. نوروسافاری درصدد است تا جدیدترین یافته‌های علمی در حوزه‎ی مغز و علوم اعصاب را به صورت دقیق در اختیار علاقه‌مندان و پژوهشگران این حوزه قرار داده و زمینه را برای پیشرفت هر چه بیشتر استعدادهای کشور عزیزمان مهیا سازد.

شهرت نوروسافاری به دلیل دقت و کیفیت مطالب منتشر شده و آموزش‌های ارئه شده می‌باشد که توانسته است نظر مخاطبان بسیاری را از سراسر کشور به خود جلب کند و جامعه‌ی علاقه‌مند به دانش مغز و علوم اعصاب را گرد هم آورد. 

تیم‌های کاری نوروسافاری در حالی که برای یکدیگر احترام متقابل قائل هستند، در محیطی آکنده از انگیزه، دوستی و صمیمیت  در کنار هم کار می‌کنند و از هیچ تلاشی برای هموار کردن راه پیشرفت محققان جوان فروگذار نمی‌کند.

نوروسافاری هموراه در حال جست و جو برای کشف راه‌های جدید می‌باشد تا بتواند با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، مرزهای بالقوه دانش بشری را توسعه داده و قدم‌های موثری در توسعه‌ی علم و فناوری در میهن عزیزمان بردارد.

ما به شما جوانان با انگیزه‌ی کشور اهمیت می‌دهیم و خدمت رسانی به شما عزیزان را وظیفه‌ی خود می‌دانید.

با نوروسافاری به آینده‌ی مغز سفر کنید.

مغز تخصص ماست…

کد شامد :

۱-۱-۷۲۰۴۵۹-۶۵-۴-۱

لینک کد شامد:     https://shamad.saramad.ir/_layouts/Shamadsearch.aspx