دوره آموزشی اپتوژنتیک و تصویربرداری شبکه عصبی (دوره چهارم)

5.0
01

مدرس: دکتر میر شهرام صفری

فوق دکترای علوم اعصاب از ریکن ژاپن

عضو هیئت مدیره انجمن علوم اعصاب ایران

عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مدیر آزمایشگاه دینامیک شبکه های عصبی قشر مغز

شروع کلاسها: ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۶

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۶

ظرفیت کلاسها: ۱۰ نفر، بر اساس اولویت ثبت نام و رزومه

تعداد ساعات تدریس: ۲۵ ساعت در ۵ هفته

روزهای برگزاری: پنجشنبه ها – ۹ صبح تا ۲ عصر

محل برگزاری: تهران – تجریش

مخاطبین: رشته های تحصیلی علوم پزشکی – زیستی و فنی مهندسی

هزینه ثبت نام: ۵۸۰۰۰۰۰ ریال (با امکان ارائه تخفیف برای دانشجویان عزیز)

انتخاب بر اساس رزومه خواهد بود.

به کلیه شرکت کنندگان مدرک رسمی اعطا خواهد شد.

سرفصلها:

 • مفاهیم اپتوژنتیک
 • فتوشیمی، بیوفیزیک، ساختار و عملکرد اپسینهای تحریکی و مهاری
 • اپسینهای با عملکرد پله ای
 • ابزارهای نوری و ملکولی مورد استفاده در اپتوژنتیک
 • رویکردهای ژنتیکی مختلف جهت بیان اپسینها
 • اپتوژنتیک دو فوتونی
 • رویکرد حیوانات تراریخته در اپتوژنتیک
 • رویکردهای بر پایه تزریق ویروس در اپتوژنتیک
 • استفاده از اپتوژنتیک در نقشه برداری مغز در سطح شبکه های عصبی
 • استفاده از اپتوژنتیک در کنترل عملکرد مغز
 • تصویربرداری اپتوژنتیک
 • کاربردهای اپتوژنتیک در مطالعات رفتاری
 • کاربردهای اپتوژنتیک به عنوان DBS
 • کاربرد اپتوژنتیک در ژن درمانی: بازگرداندن بینایی
 • سخت افزارها و نرم افزارهای پیشرفته در مطالعات اپتوژنتیک
 • چالشهای فعلی اپتوژنتیک
 • رویکردهای آینده در اپتوژنتیک

معرفی دوره: اپتوژنتیک

(به انگلیسی: Optogenetics) به پیشرفت تکنیک‌های تصویربرداری در قرن اخیر، مطالعه و بررسی عملکردهای مغزی را سرعت بخشیده‌است و تکنولوژی اپتوژنتیک قدمی است به سوی بررسی‌های دقیق تر. روش‌ها و ابزار تک مولفه‌ای قابل اعتماد که بتوانند تنها یک اپسین (ترکیبی که شامل بخش پروتئینی شبکیه می‌باشد) را هدف قرار بدهند و هم چنین میزان حساسیت نوری از عناصر مهم در این روش هستند که امکان مطالعه عملکرد دقیق و خاص سیستم عصبی را ایجاد می‌کنند. اپتوژنتیک همان‌طور که از اسمش پیداست استفاده همزمان از اپتیک و ژنتیک برای تشخیص عملکرد سلول‌های خاص در بافت‌های زنده می‌باشد. به طور مثال ژنهای اپسینی- میکروبی می‌توانند برای کنترل نوری عملکردهای تعریف شده‌ای در مجموعه‌ای از سلول‌های عصبی استفاده شوند. برای اپتوژنتیک نیاز است به ۱- وسایل مهندسی که بتوانند به طور دقیق سلولهای خاص را هدف قرار دهند. ۲- تکنولوژی انتقال نور و ۳- روش‌های کنترل اپتیکی با قابلیت بازخوانی سریع اطلاعات (مانند ارگان‌های فلورسنت یا شاخص‌های ژنتیکی کدگذاری شده، ثبت الکتریکی، سیگنال fMRI و یا آنالیز کمیتی رفتارها).

پیشنیاز دوره: آشنایی مقدماتی با مبانی علوم اعصاب و فیزیولوژی اعصاب

اهداف دوره: آشنایی دانشجویان با مفاهیم مرتبط و نکات تکنیکی و آماده سازی جهت انتخاب موضوع، طراحی آزمایشات، نحوه کار با ابزارهای مختلف مورد استفاده در اپتوژنتیک

نحوه ثبت نام: ابتدا یک نسخه از آخرین رزومه خود را به همراه وضعیت اشتغال یا تحصیل فعلی، هدف خود از شرکت در این دوره و میزان آشنایی با اپتوژنتیک را به آدرس info@neurosafari..com ارسال فرمایید. در صورت پذیرش برای شرکت در دوره، ای-میلی دریافت خواهید کرد که می توانید پس از واریز هزینه به شماره کارت ۷۰۱۰ ۸۹۰۳ ۹۹۱۸ ۶۰۳۷ به نام “میر شهرام صفری” پرینت تراکنش بانکی را به همراه نام و نام خانوادگی به فارسی و انگلیسی، کد ملی، میزان تحصیلات و نام دانشگاه اخذ آخرین مدرک تحصیلی به آدرس ای-میل info@neurosafari.com ارسال فرمایید، جزئیات کلاسها از طریق ای -میل به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی خواهد رسید.

بیشتر بدانید:  خلاصه اخبار نوروسافاری - ۱۵ اسفند ۹۶

همچنین ببینید

چرا والدین نوزاد را بیشتر روی بازوی چپ نگه می دارند؟

4.8 20 نوروسافاری | بیش از دو سوم از مردم ترجیح میدهند نوزاد را در …

۵۵ نظر

 1. Avatar

  دکتر شما کلا جز افراد یونیک هستین توی سطح ملی. نه فقط توی نوروساینس، بلکه به عنوان یه ساینتیست و یه استاد، کلا بدعت محسوب میشین در فضای سنتی ایران

 2. Avatar

  آقای دکتر از تبار شیخ بو علی سینا میباشند. فردی باسواد و پرتلاش و ‌دارای کرامات اخلاقی. بسیار خوشحالم از آشنای با ایشان

 3. Avatar

  جناب آقای دکتر صفری سلام

  اول از همه می خواستم از شما تشکر ویژه بکنم به خاطر کلاس. واقعا فوق العاده است! یعنی من به شدت لذت می برم و اصلا حاضر نیستم حتی یک لحظه از آن را از دست بدهم. اینکه شما سطح کلاس را بالا نگه می دارید هم بسیار عالی است و من تشویق می شوم که بیشتر مطالعه کنم و بیشتر به فکر پر کردن خلا های خودم بیفتم. مورد بعدی خود شما هستید! از آن آدمهای
  دوست داشتنی و علمی و نخبه که من در عمرم کم دیدم و در این مدت کوتاه شما را به عنوان یکی از مدلها و نمونه های آرمانی خودم می دانم! من خودم در حوزه زبان شناسی و جامعه شناسی بسیار کتاب می خوانم و عاشق انسانهایی هستم که مثل شما بی اندازه می خوانند. دیدن شما باعث شد انرژی خواندن من صد چندان شود؛ هم در حوزه های مطالعاتی خودم و هم در حوزه علوم اعصاب. شما واقعا به وعده ای که در ابتدای کلاس داده بودید عمل کردید : آن مجموعه فولدرهایی که قرار بود در ذهن ما بسازید که هر چه از این به بعد می بینیم را در آن قرار دهیم! واقعا اینطور شد! و من به یک دید خوب از آنچه می خواهم بخوانم و آنچه نمی دانم رسیدم. ابهام هایم تا حدودی برطرف شد و از همه مهم تر خواندن علوم اعصاب را یاد گرفتم. این یکی از دغدغه های اصلی من بود.
  من این دوره را به همه کسانی که سرشان برای علم درد می کند معرفی کردم و می کنم.

 4. Avatar

  با سلام حضور شما جناب دکتر صفری عزیز

  می خواستم تشکر کنم از دوره بسیار بسیار خوب و بی نظیرتون ، برای من یک فضای بسیار جذاب هست که برای هر جلسه بی صبرانه لحظه شماری می کنم ، خیلی ممنون که این فضا و این امکان رو در اختیار ما گذاشتین ، تا ما هم بتونیم از دانش شما بهره مند شویم . امیدوارم بتونیم در دوره های بعدی و حتی تکرار همین دوره در خدمت شما باشیم و استفاده کنیم .
  یک خواهشی هم داشتم ، اگر صلاح می دونید سر فصل های جلسه‌ی بعدی رو بفرمایید تا پیش مطالعه ای داشته باشیم . هر چند که تدریس شما انقدر گویا و پرشور و مسلط هست که با اینکه بیشتر مباحث جدید هست ولی آدم فکر می کنه که چقدر عجیبه که من انقدر راحت مباحث رو می فهمم .. و بی شک این اعجاز شماست ..
  بی نهایت سپاسگزارم

 5. Avatar

  جناب اقای دکتر صفری گرامی …. بسیار از شما اموختم. بسیار سپاس گزار پاسخگویی شما هستم . به غیر از رتبه بالایی علمی شما، انسانیت و والایی اخلاقی شما ستودنی است .

 6. Avatar

  خیلی بزرگوارید جناب آقای دکتر.

  واقعیت امر این است که ما قصد رفتن به چین را داشتیم تا با چند دانشمند/مخترع فرانسوی مقیم چین از جمله آقای (Janick Simeray) دیدار و همکاری داشته باشیم. آقای ژانیک سیمری را من از طریق اختراعاتشان (levitation) و (optical remote controller) می شناسم. متاسفانه دیروز خبردار شدیم که ایشان وضعیت جسمی مناسبی ندارد و ممکن است برای درمان به پاریس برگردند. خواستم که جایگزینی برای آن سفر در خود ایران پیدا کنم. خود من بسیار excited هستم از این کلاسها. چون می دانم که فقط دانش و علم است که شعفی بلند مدت را می دهد. از صمیم قلب، از این که در این جامعه علم گریز، دست به برپاکردن چنین کلاسهایی زده اید، سپاسگزارم.
  م. گنجی

 7. Avatar

  Dear Dr. Safari,

  Thank you for your letter indicating that Ms……………. successfully completed the optogenetics course/workshop that you recently held in Tehran. I think that the knowledge that Ms………… obtained from your course will serve an important roll in her future research in graduate school and beyond.

  Best regards,

  -Warren.

  Warren H. Meck, Ph.D.
  Editor-in-Chief, Timing & Time Perception
  Professor – Dept. of Psychology and Neuroscience
  Genome Sciences Research Building II – ۳rd Floor
  ۵۷۲ Research Drive – Box 91050
  Duke University
  Durham, NC 27708
  Phone: (919) 660-5765 – Fax: (919) 660-5798
  http://psychandneuro.duke.edu/people?Gurl=&Uil=1607&subpage=profile
  http://sites.google.com/site/whmeck/home

 8. Avatar

  سلام
  میخواستم خیلی ازتون تشکر کنم استاد به خاطر این دوره،من اول که میخواستم تو این دوره ثبت نام کنم اصلاً نمیدونستم اینفدر دوره جذابی باشه و اینقدر دید وسیعی به آدم بده. و اینرو هم بگم که این دوره ٢۵ ساعت هست ولی به اندازه چندین ماه دوره آموزشی مطالب داره. بعید میدونم کسی در ایران به اندازه دکتر صفری در این حیطه مسلط باشه. این دوره را به همه کسانی که به علوم اعصاب علاقه دارند پیشنهاد می کنم.

 9. Avatar

  دکتر صفرى نازنین، رییس آزمایشگاه نقشه بردارى شبکه هاى عصبى قشر مغز، و عضو هیات علمى دانشگاه شهید بهشتى، یکى از تاثیر گذارترین انسان ها در زندگى من .. بدون شک ایشون یکى از دانشمندان بزرگ عصر حاضر هستند، انسانى که شوق علم در چشمانش موج مى زنه و همیشه بودن در کنار ایشون الهام بخش و انگیزه سازه.. همیشه تنتون سلام و لبتون خندون باشه..

 10. Avatar

  سلام
  قبل از اینکه شما را ملاقات کنم… همیشه فکر میکردم آدم های موفق، طور دیگری هستند… فکر میکردم نوابغ و ستاره های علم، همواره خودخواهند… درد دیگران را نمی فهمند… فکر میکردم موفق ها و بزرگان همواره خشک و بی احساسند… فکر میکردم برای موفق شدن باید همه را زیر پا گذاشت و به خود رسید…
  اما شما استاد بزرگوارِ من… خیلی متواضعانه موفق شده اید و می شوید… خیلی مهربانانه ستاره هستید… خیلی همدردانه نابغه اید و خیلی با احساس و انسان وار دانشمند بودن را به دیگران می آموزید… و خیلی عاشقانه، عالِم هستید…

  عمرتان طولانی، علمتان رو به افزایش، سایه تان مستدام، نامتان پر آوازه و جسمتان سلامت باد… سال نو بر شما مبارک بهترین دوست و استاد دنیا… دکتر صفری عزیز 😊😊✌️✌️🌹🌹

 11. Avatar

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
  بشه

 12. Avatar

  سلام آقای دکتر
  خیلی ممنون که ایمیل ها را می فرستید. همان دوره قبلی را که پیش شما گذراندم من را تا چند سال شارژ نگه داشته و خودم به شکل خودآموز می خوانم. اون کتاب LEARNING AND MEMORY: FROM BRAIN TO BEHAVIOR رو هم که معرفی کردید خواندم و بسیار لذت بردم. اگر چند کتابی در مورد علوم اعصاب و مغز کودکان هم می شناسید معرفی کنید ممنون می شوم. فعلا در همان شرکت تولید محتوا برای فرزندپروری مشغول کارم که بخشی از کار هم مربوط به پرورش مغز کودک است. بسیار بسیار سپاسگزارم از شما و خاطره کلاس خوب و پربارتان با من هست همیشه.

 13. Avatar

  با سلام و احترام
  اقای دکتر ،کارگاه علوم شناختی بسیار خوب بود در عین سادگی بسیار گیرا و جذاب و در عین حال کاربردی بود .

  تدریس شما بعد از مدتها دوباره به من یادآوری کرد که علم و خلاقیت میتونه لحظات زیبایی رو به همراه بیاره بر خلاف بسیاری از کلاسهای خشک و…دانشگاهی. ممنون بابت این زیبایی و نیز اطلاعات بسیار گرانبها.

 14. Avatar

  سلام آقای دکتر صفری
  وقت بخیر
  من از دانشجوهای دوره دهم مبانی علوم اعصاب هستم. کلاس شما خیلی به من انگیزه داد و امسال در آزمون ارشد علوم شناختی شرکت کردم و در آزمون رتبه ۴۷ رو کسب کردم. الان هم توانبخشی شناختی در پژوهشکده علوم شناختی قبول شدم. به دلایلی تصمیم ندارم برم اما لازم دونستم از شما تشکر کنم. کلاس شما برای من خیلی مفید بود هرچند به دلیل نامرتبط بودن تحصیلاتم، کمی سخت گذشت😅
  امیدوارم همیشه سلامت و پایدار باشید🙏

 15. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  افسردگی از منظر علوم شناختی:

  http://www.telewebion.com/episode/1611262

 16. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  تاثیر گوشیهای هوشمند بر خواب:

  http://www.telewebion.com/episode/1554472

 17. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  جایزه نوبل پزشکی در مکانیسم تنظیم سیرکادین ریتمها:

  http://www.telewebion.com/episode/1697229

 18. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  گزارش شبکه نسیم از آزمایشگاه:

  http://www.telewebion.com/episode/1843033

 19. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  آزمایشگاه دینامیک مدارهای عصبی قشر مغز :

  https://www.aparat.com/v/eFkIa

 20. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

  http://www.isti.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=172&newsview=36342

 21. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  در خبرهای بین المللی:

  https://neurosciencenews.com/visual-cortex-anesthesia-changes-1395/

 22. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  در رسانه های جهانی:

  https://medicalxpress.com/news/2014-10-visual.html

 23. Avatar

  با سلام
  وجود شما افتخاری هست برای ما و کشور ما و رشته ما. کشورمون و ما به داشتن اساتیدی چون شما میبالد، و شاگردی شما باعث افتخار تک تک ماست 🙏🦋🌺

 24. Avatar
  دوره مبانی اعصاب

  با سلام و بینهایت ممنون برای این همه تفاوت
  امیدوارم این سیستم قدر شما و امثال شما رو بدونه
  و البته خودم که هر چه کنم نمیتونم این همه لطفتون رو جبران کنم یقینا
  اصلا نگاه به شما عبادته 😊😊😊

 25. Avatar
  دوره مبانی علوم اعصاب

  دکتر جان درود بر شما
  آشنایی با شما سعادتی بود که همه تلاشم این است از همه لحظات با شما بودن بهترین بهره را ببرم چه مصاحبت گرم و چه دانش ژرف شما، همیشه پیروز و بهروز و پاینده باشید🌹

 26. Avatar

  سلام استاد عزیز
  ان شاءالله همیشه موفق و سلامت باشید 🌺
  حقیقتا یک روز رو با استاد بزرگی مثل شما سپری کردن از هزار روز سخت کوشی و مطالعه بهتر و مفیدتر خواهد بود
  ممنون به خاطر تمام زحماتتون 🌺

 27. Avatar
  دوره مبانی اعصاب و شناخت

  سلام استاد
  بدون اغراق، شناختن و آموختن از شما سعادت بزرگی در زندگی من بوده‌ و راهم رو روشن کرده. ازتون سپاسگزارم. 🌹

 28. Avatar
  دوره مبانی علوم اعصاب و روشها

  استاد بزرگوار عاشقانه مزه علم رو از زبانتون میچشیم و برای بلندپروازی های خودمون با وجودتون جاده امیدی می بینیم. من به نوبه خودم این کلاس رانقطه عطفی برای آینده ام میبینم وسپاسگزارم از وجود پر برکتتون. 🙏🙏🙏🙏

 29. Avatar
  دوره مبانی اعصاب و دانش مغز

  استاد عزیز چیزی که امروز مثل یک گوهر گرانبها نایاب شده، یک معلم عاشق است که فارغ از هیاهو و مسابقه کسب ثروت هر چه دارد را با تمام وجود یاد می دهد. از صمیم قلب خوشحال هستم که افتخار معاشرت با یک معلم عاشق را دارم 🙏

 30. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  ریکن هایلایت:

  http://www.riken.jp/en/research/rikenresearch/highlights/7850/

 31. Avatar

  در سپیده دم ازل آن زمان که سازندگی کائنات اغاز می گردید
  و کتاب تکوین گشوده میشد نخستین کلمه ایی که با قلم تقدیر
  بر دیباچه قاموس هستی نقش بست واژه ی زیبای استاد بود
  و سر فصل این کتاب کهن به تعلیم و تربیت اختصاص یافت
  همیشه و در همه چیز استاد من هستید…عاشقانه یاد دادید و آموختیم …از صمیم قلب موفقیت های بیشتری رو برای شما از پروردگار بی همتا خواستارم💕💕💕💕 موفق و پایدار باشید

 32. Avatar

  جناب دکتر صفری عزیز
  استاد باسواد ، پر انرژی و خوش اخلاق
  سپاس از کیفیت تدریس و شور تدریس حضرتعالی
  ممنون بابت دوره خوبتان
  امید است همواره چرخ روزگار بر وفق مرادتان بچرخد بیاموزید بیندیشید و بسازید

 33. Avatar

  از استاد دانشمند نهایت سپاس و قدردانی رو دارم و امیدوارم همگی شما عزیزان همواره سربلند و موفق باشید

 34. Avatar

  استاد بزرگوار و متواضع دوست داشتنی
  بابت تمام لحظات پربار علمی و بسیار شاد از شما ممنونم ،شاگردی شما باعث افتخار است، امیدوارم که باز هم این افتخار را داشته باشم.

 35. Avatar

  سلام استاد گرامی
  وقتتون بخیر و خیلی ممنونم بابت دوره خوبی که برگزار کردین
  دریچه جدیدی از دنیا برای من باز شد 😊

 36. Avatar
  دانشجوی شما در دوره دوم

  استاد عزیزم آرزوی شادکامی، سلامتی و موفقیت همیشگی براتون دارم. بسیار ازتون آموختم و بی اغراق در زمانیکه در تاریکی بودم، راهم رو از طریق نور وجود نازنین شما یافتم. وجود منحصر به فردتون، دانش عمیق و تواضع والاتون رو ستایش می کنم و بسیار دوستتون دارم.
  با احترام. 🌹🌾🌷

 37. Avatar

  استاد ممنونم ازتون که ما رو با بعد های زیبا و هیجان انگیز دنیا آشنا کردی. ما سر کلاس شما دنیا رو یه جوره دیگه دیدیم. ممنونم ازتون که با انرژی حضور دارین

 38. Avatar

  سلام آقای دکتر صفری محترم. شما یکی از بهترین اساتید نه تنها برای من بلکه برای ایران هستید . با آرزوی تندرستی و شادی ها و موفقیت های روز افزون برای شما .

 39. Avatar

  استاد ارجمند
  جناب آقای دکتر صفری
  سلام و عرض ادب
  دوره آموزشی بسیار مفید و ارزشمندی در محضر شما شاگردی کردم که بی شک در آینده از آن بعنوان یکی از خاطره انگیزترین فعالیتهای علمی خودم یاد خواهم کرد. دانش و احاطه مثال زدنی شما در حوزه نوروساینس در کنار شیوه تعامل منحصربفردتان با دانشجویان، ترکیبی ساخته که حتی اگر کسی اصرار بر “یاد نگرفتن” هم‌ داشته باشد محال است با دست خالی از کلاس شما خارج شود. بابت تمام زحماتتان سپاسگزارم و برایتان‌ بهترین ها را آرزومندم.
  افتخار شاگردی جنابعالی تا پایان‌ زندگی همراه خوب من خواهد بود.
  ارادتمند
  عباسپور

 40. Avatar
  علیرضا باقرزادگان

  درود بر همگی.
  دوره مبانی علوم اعصاب یکی از معدود دوره هایی است که در آن به صورت تخصصی به آموزش اصول Neuroscience پرداخته میشود. اگر بخواهم از نکات مثبت این دوره بگویم باید چندین صفحه بنویسم، اما چند نکته بسیار مهم در مورد این دوره عبارت اند از:
  ۱٫ به دست آوردن دیدگاهی جامع، واقعی و بروز در مورد علوم اعصاب در عصر جدید آن.

  ۲٫ آشنایی با منابع مطالعاتی مختلف در رشته علوم اعصاب.

  ۳٫ بهره بردن از تدریس یکی از بزرگان علوم اعصاب، دکتر صفری.

  ۴٫ امکان بحث و گفت و گو در حین کلاس.

  ۵٫ امکان استفاده از مطالب دوره برای افراد با زمینه های علمی متفاوت.

  ۶٫ پاسخگویی به تمام سوالات شرکت کنندگان.

  ۷٫ مشاوره در مورد طرح های تحقیقاتی مربوط به علوم اعصاب.

  ۸٫ استفاده از منابع بروز و معتبر در علوم اعصاب به منظور آموزش مبانی.

  در انتها از استاد عزیز، جناب دکتر صفری، برای تمام زحمات ایشان در این دوره سپاسگزاری میکنم.

 41. Avatar
  علیرضا باقرزادگان

  درود بر شما استاد.
  از همان جلسه اول کلاس، شیفته رفتار و منش گرم و صمیمی شما شدم، و در ادامه جلسات محو دانش و تجربه بی همتای جنابعالی. من اصلا اهل Flattery نیستم چون دلیلی برای این کار نمیبینم و اصلا در جایگاهی نیستم که در مورد شخصی همچون شما نظر خود را اعلام کنم، اما بی شک شما یکی از معدود افراد بزرگ در ایران هستید که نام یک دانشمند و استاد واقعی برازنده اوست. شما من را با واقعیت علم شیرین neuroscience آشنا کردید. شما را به عنوان یکی از الگوهای بزرگ زندگی خود انتخاب کردم. شما فردی هستید که همیشه برای من یادآور عشق به مطالعه و ترویج دانش، سخت کوشی و تلاش، مهربانی و صمیمیت و فروتتی هست. حضور در کلاس و بهره بردن از دانش شما یکی از بزرگترین افتخارات من در زندگی بود. زحمات و کوشش شما را به هیچ عنوان نمیتوان جبران کرد، تنها امیدوارم با پیشرفت خود در این علم بی انتها بخش بسیار کوچکی از زحمات شما را جبران کنم. برای همه چیز سپاسگزارم.

  علیرضا باقرزادگان.

 42. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  نرم افزاری برای شناسایی اختلالات مغزی:
  https://www.telewebion.com/episode/2041868

 43. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  نرم افزاری برای شناسایی اختلالات مغزی:

  https://www.aparat.com/v/lawhB

 44. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  در اخبار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  https://www.sbmu.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=518&pageid=42633&newsview=78700

 45. Avatar
  دکتر میر شهرام صفری | Dr. Mir Shahram Safari

  در اخبار آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز:

  https://nbml.ir/FA/posts/467924

 46. Avatar

  از دانش بی منت و افق های دیدی که برای پرورش و آگاهی ما ساختین صمیمانه سپاسگذارم و قویا امیدوارم بتونیم همچنان در مسیر رشد و راهنمایی های شما باشیم و به زودی با دوستان در دوره های جدید دیدارتون کنیم.

 47. Avatar

  استاد جان شاگردیتون افتخار بزرگی بود. ممنون بابت شخصیت آکادمیک بسیار قوی، تدریس فوق العاده، دانش عظیم، و بذل و بخشش بی دریغتون در یاد دادن. و ممنون بابت شخصیت فردی بزرگ، متواضع، دوستانه و در عین حال بسیار هوشمندانه تون. به عبارتی برا همه خوبیاتون مرسی. :blush:

  برقرار باشید و پرتوان. :rose::pray:

 48. Avatar

  استاد عزیز ممنون که با سبک تدریس و نوع متفاوت و عالی تدوین مطالب علوم عصبی ما را از سر در گمی در انتخاب راه درست تحقیق در این رشته یاری کردید:pray:

 49. Avatar

  استاد عزیز ،خوشحالم در کلاس شما حضور داشتم و ممنونم به خاطر شیوه ی بیان ِ هنرمندانه ی شما ، برای انتقال این مفاهیم عمیق و بسیار مهم از علوم اعصاب ، که باعث میشد با ساعات طولانی کلاس ، بازهم احساس خستگی نکنیم . بسیار سپاسگزارم از لطفتون،
  سرتون سلامت و حمایت هاتون در جهت زیباییِ ذهن ها ، مستدام

 50. Avatar

  صد افسوس از اتمام دوره و هزاران شکر از بهره مندی از این دوره و حضور پربار شما استاد. سراسر التذاذ و یادگیری و کسب دانش بود.. 🙏🙏💐💐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *